Welcome to RedzKing - Your New Personality

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Rallu

Cerere Leader [NEWS REPORTERS] -Rallu

6 posts in this topic

Nickname pe server: Rallu
Ore jucate: 20
De cat timp joci pe server: 4 zile

Varsta reala:16 ani
Ce alte jocuri mai joc?: League of Legends
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Sa termin si o facultate.

Cea mai mare realizare pe redzking: Faptul ca am primit functia de helper!
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa organizez diferite evenimente si concursuri pentru membrii.
Ai citit regulamentul liderilor (CLICK AICI)?: Desigur!
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece cred ca sunt destul de pregatita pantru a conduce o factiune!
Ce te deranjeaza cel mai mult la redzking?: Nu ma deranjeaza nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Cel mai mult al stat in Hitman, rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:-
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai detinut aceasta functie si consider ca o sa ma descurc.
Link catre profilul pe panel:- (momentan nu ma pot conecta)

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu!

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am fost sanctionata pana acum

Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: La inceput este distractiv dar dupa un anumit timp incepe sa devina plictisit facand acelasi lucru mereu.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Sunt destul de ok, dupa parerea mea nu ai cum sa te plictisesti.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Sunt destul de interesante deoarece trebuie sa lucrezi in echipa.

CONTRA    Motiv:

In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:-

Poti spune la fel ca la :

In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: 

Nickname pe server: GameSoL                    Cerere pentru Leader School instrucors
Ore jucate: 10
De cat timp joci pe server: 3 samptamani!

Varsta reala:14 ani
Ce alte jocuri mai joc?: ETS 2 SI atat!
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Facultatea!

Cea mai mare realizare pe redzking:Am fost leader National Guard.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fac sedintele mai frumoase si sa fiu foarte exigent cu membri factiunei mele!
Ai citit regulamentul liderilor (CLICK AICI)?: Da
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece am destula experienta pentru a fi un leader!
Ce te deranjeaza cel mai mult la redzking?: Ma deranjeazaa uni helperi ca nu stiu sa raspunda la anumite intrebari banale!
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Am stat cel mai mult in National Guard si am avut r7!
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Am stat la FBI rank 6!
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai fost leader si stiu cum se ,,mananca"!

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu!

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am mai fost sactionat pana acum!

Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Am o parere destul de buna,Nu am mai fost in mafie momentan!
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?Sunt bune,Nu mai tin minte exact!
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Sunt foarte frumoase ele mau cucerit mereu pe sa:Mp am stat in jur de 2 samptamani!

Guest
This topic is now closed to further replies.